Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -3 °C, 18 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Mówi się trudno i płynie się dalej. {...} Rybka umie pływać, dopóki jest żywa. "

Czy idealny mężczyzna istnieje?

Czy idealny mężczyzna istnieje?

Miliony Polaków logują się na portale randkowe. Co czwarty rodak korzystał z serwisu dla par. Największą grupą osób poszukujących miłości w sieci są ludzie w wieku około 40 lat. Czy na takich serwisach można znaleźć swój ideał mężczyzny? Jakich cech poszukujemy, kiedy wchodzimy na stronę takiego serwisu randkowego?

 

Jakie cechy powinien mieć idealny facet?

Jesteś gotowa na miłość, ale nie możesz znaleźć wymarzonego faceta? Jaki powinien on być? Na licznych forach internetowych przeczytamy wiele zupełnie różniących się od siebie wypowiedzi. Dla jednej kobiety mężczyzna idealny to taki, który jest:

- zaradny,

- odpowiedzialny,

- z temperamentem,

- z fantazją,

- męski,

- z poczuciem humoru,

- opiekuńczy,

- czuły

- wrażliwy,

- inteligentny,

- mądry.

Inteligentny, przystojny, wysportowany, kulturalny, z dużym poczuciem humoru, a dodatkowo koleżeński i do tego zawsze pomocny.” Tak o swoim wymarzonym księciu wypowiada się inna forowiczka. Zapewne Ty również masz swój ideał i kierujesz się nim przy wyborze właściwego dla siebie mężczyzny.

Dlaczego nie mogę znaleźć sobie faceta?

Może się jednak okazać, że, mimo wszystko, związki kończą się fiaskiem, ponieważ brakuje w nich chemii. Powodem są duże oczekiwania i poszukiwanie niewłaściwego typu faceta w niewłaściwych miejscach. Gdzie więc szukać, żeby znaleźć? Dobrym pomysłem mogą być randki w ciemno, które wywołują ten szczególny dreszczyk emocji. Jedną z opcji jest speed-dates.pl/, czyli kilkanaście kilkuminutowych randek w dwie godziny. Najbardziej efektywne dwie godziny w całej historii randkowania.

Gruby portfel, markowe ubrania, czy szpanerski samochód to atrybuty mężczyzn, z którymi często nie udaje się zbudować długotrwałego związku. Może więc warto zmienić nastawienie i ograniczyć długą listę cech do zaledwie kilku?

Nie oceniaj po okładce, ale...

Amerykańscy uczeni obalają mit, że szata nie zdobi człowieka. Wybierając się więc na randkę w ciemno, zwróć uwagę na ubiór mężczyzny. Lepiej wykształcony, ze stabilną pracą zdecyduje się raczej na konserwatywny strój. Jeśli chcesz się ustatkować, pamiętaj, że mężczyzna w garniturze i krawacie może zapewnić ci stabilizację.

Czy portale randkowe to dobra opcja?

Jeśli szukasz „czegoś więcej”, możesz skorzystać z portalu randkowego online. Najlepszy może być ten facet, z którym znajdziesz wspólny język na wiele różnych tematów. Serwis randkowy to doskonały pomysł, jeżeli chcesz poznać bliżej drugą osobę, zanim podejmiesz decyzję o tym, by zrobić kolejny krok.

Portal randkowy online przyciąga ludzi o różnych zainteresowaniach i w każdym wieku. Możesz za jego pośrednictwem kontaktować się z wieloma osobami. Całkiem możliwe, że po jakimś czasie stwierdzisz, że udało ci się znaleźć swój ideał. W dodatku grono twoich znajomych znacznie się powiększy, a ty będziesz bardziej świadoma swoich potrzeb.

Speed dating wymaga większej odwagi - musimy zmierzyć się ze swoimi niepewnościami, kompleksami, skonfrontować się z innymi ludźmi, którzy będą się nam przyglądać. Mimo wszystko ta forma randkowania daje znacznie większą szansę spotkania kogoś ciekawego, kto nie boi się ani ludzi, ani wyzwań.

2017-10-23 11:25:07 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!