Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 16 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim" [M. Ebner-Eschnbach]

Nowoczesne sposoby na reklamę swojej firmy

Nowoczesne sposoby na reklamę swojej firmy

Posiadasz firmę, która dopiero się rozwija? W takim razie, musisz zrobić coś, żeby poznało ja jak najwięcej konsumentów. Na początku, wyniki mogą być nikłe. Nie warto jednak się tym przejmować, gdyż żadna firma, która teraz jest wielkim przedsiębiorstwem startowała z tego samego poziomu co i ty. Pozyskiwanie klientów, nie zawsze jest łatwe, trzeba bowiem wiedzieć jak to robić i gdzie kierować swoją reklamę.

 

Kiedy bilbordy mają sens?

Jeśli prowadzisz firmę stacjonarną, to możesz zainwestować w reklamę w mieście w postaci bilbordów. Pamiętaj jednak, aby inwestować w takie przedsięwzięcia w miastach, gdzie Twoja firma leży. Nie warto stawiać bilbordów w Krakowie, jeżeli oddział masz tylko w warszawie i Wrocławiu. Będzie to niepotrzebne wywalanie pieniędzy w błoto. Dlatego, mając firmę w Warszawie, to właśnie tam umieszczaj bilbordy.

Firma niestacjonarna

Inaczej sprawa wygląda, kiedy masz firmę, która działa niestacjonarnie. Wtedy, bilbordy, to bardzo zły pomysł. Taka firma ma zasięg nieograniczony, więc bez celowe byłoby rozwieszanie plakatów. Znacznie lepszym pomysłem jest wtedy reklama w Internecie. Warto założyć fanpage na Facebooku. W dzisiejszych czasach, mnóstwo osób korzysta z social media, dlatego, umieszczenie tam reklamy, będzie najbardziej opłacalne. Trzeba jednak wiedzieć, do jakich odbiorców ją kierować. Postaraj się nie wybierać przypadkowych osób, gdyż mogą oni polubić Twój profil, ale nic do niego nie wniosą. Wybierz odpowiednią dla swojej firmy grupę docelową, a reklama będzie naprawdę opłacalna.

Gadżety reklamowe

Według ekspertów z inspirion.pl, gadżety reklamowe, to doskonały sposób na zdobycie konsumentów. Do najbardziej popularnych należą breloki, długopisy oraz smycze. Najczęściej rozdaje się je na różnego rodzaju targach, zjazdach firm oraz w losowaniach. Do klientów, którzy złożyli zamówienie również można dodawać do wysyłki takiego rodzaju gadżety. Przy większych zamówieniach świetnie sprawdzą się kubki z logo firmy, koszulki czy rzeczy biurowe.

2017-10-10 14:32:28 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!