Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  0 °C, 7 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Być swoim własnym ministrem spraw wewnętrznych! " [Stanisław Jerzy Lec]

First Minute: Najlepsze oferty znikają bardzo szybko

Choć do wakacji 2018 zostało jeszcze co najmniej 8 miesięcy, już teraz można zacząć je planować. Tym bardziej, jeżeli marzymy o konkretnej lokalizacji i chcemy mieć pewność, że właśnie tam spędzimy swój przyszłoroczny urlop. Biuro podróży Rainbow, przedsprzedaż oferty wakacji na kolejny rok rozpoczęła miesiąc temu. W niektórych hotelach już zaczyna brakować wolnych miejsc.

Kiedy zacząć planować wakacje?
Wakacje First Minute mają zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Jedni wolą starannie zaplanować cały pobyt już kilka miesięcy wcześniej, inni preferują spontaniczne wyjazdy. Nie wszystko jednak sprowadza się do tego, jaki jest nasz styl podróżowania. Bez względu na to, czy zależy nam na konkretnym terminie, miejscu, standardzie, czy też liczymy na atrakcyjne last minute i mamy zamiar wyszukiwać najciekawszych propozycji wyjazdu w ostatniej chwili, musimy mieć świadomość tego, że każda oferta obarczona jest pewnym limitem dostępności. Im bliżej terminu wyjazdu, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś inny ten limit wyczerpie. Ci, którzy decydują się na zakup wakacji na przyszły rok już we wrześniu, mogą za to wybierać z pełnej oferty – każdy termin, każdy hotel, każdy rodzaj pokoju jest na wyciągnięcie ręki. Im bliżej terminu wyjazdu, tym większe ryzyko, że upatrzonej przez nas oferty już nie będzie.
Jeżeli więc marzą nam się wakacje w popularnych kurortach, takich jak Grecja, Bułgaria, Hiszpania czy Włochy – warto rozważyć wcześniejszą rezerwację. Tym bardziej, że choć część biur podróży ofertę na przyszły sezon wprowadziła zaledwie kilka tygodni temu, przedstawiciele biura Rainbow w Lublińcu przyznają, że w części hoteli pozostało już zaledwie kilka miejsc.

Im wcześniej tym taniej?
Możliwość jak najszybszego zagwarantowania pełnego obłożenia hotelowych pokoi każdemu touroperatorowi zapewnia przewagę nad konkurencją. A w każdym wyścigu liczy się dobry start. To dlatego biura podróży przygotowując oferty na kolejny sezon starają się zaoferować jak najbardziej korzystną cenę. Często o wiele bardziej korzystną niż cena wyjazdu last minute, która w przypadku popularnych hoteli może być wyższa od standardowej.
Jeżeli dodamy do tego gwarancję niezmienności ceny, oferty First Minute rzeczywiście zyskują sporą przewagę. Mamy bowiem pewność, że nawet jeżeli cena wykupionej przez nas wycieczki wzrośnie – nie będziemy dopłacać. Biura takie jak Rainbow, dodatkowo oferują swoim klientom możliwość otrzymania zwrotu różnicy, jeżeli cena wybranego przez nas wyjazdu spadnie. Ta promocja obejmuje także opcję Last Minute, czyli otrzymamy zwrot nawet wtedy, jeżeli cena wycieczki spadnie dzień przed wyjazdem!

Źródło: http://r.pl/biura/lubliniec

2017-10-10 14:32:27 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!