Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  1 °C, 17 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Trudności są po to, by sobie z nimi radzić, a nie po to, by się wycofać."

Śmiertelne potrącenie w Sierakowie Śląskim

Śmiertelne potrącenie w Sierakowie Śląskim

Lublinieccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków, do których doszło w minionych dniach na terenie powiatu. W Psarach potrącona na przejściu dla pieszych kobieta trafiła do szpitala. W Sierakowie zginął potrącony przez samochód 78-letni rowerzysta. Policjanci apelują o ostrożność.

W minionych dniach na terenie Powiatu Lublinieckiego doszło do dwóch wypadków z udziałem pieszych i rowerzystów. W czwartek, w Psarach kierujący Oplem potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. Ranna 55-latka została przetransportowana do szpitala.

Zderzenia z samochodem, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Sierakowie nie przeżył natomiast 78-letni rowerzysta. Pomimo natychmiastowej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących samochodami. Wyniki przeprowadzonych badań nie wykazały w ich organizmach zawartości alkoholu. Szczegółowe okoliczności tych zdarzeń wyjaśniają teraz śledczy z KPP w Lublińcu.

Mundurowi apelują o ostrożność do wszystkich uczestników ruchu. Pogarszające się warunki pogodowe nie sprzyjają kierowcom. Opady deszczu, mniejsza widoczność i śliska nawierzchnia zwiększają ryzyko wypadku. Zachowanie szczególnej ostrożności przez wszystkich uczestników dróg oraz stosowanie odblasków przez pieszych i rowerzystów, w znaczący sposób poprawi bezpieczeństwo na drodze.

2017-10-09 11:29:53 | KPP Lubliniec

facebook sledzik gg

Komentarzy: 2 dodaj

Przede wszystkim stosowanie się przez rowerzystów do zasad ruchu drogowego poprawi bezpieczeństwo , bo prawo obowiązuje wszystkich
2017-10-18 07:36:11 | satham
przykładowe 50 km/h
Ludzie! Tu nie chodzi o suszarki i zabawę w ciuciu-babkę z policją. Tu chodzi o czyjeś życie. Świeć Panie nad duszami zmarłych...
2017-10-11 20:42:45 | jojo
więcej