Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  1 °C, 4 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Trzeba wielu lat by znaleźć przyjaciela, wystarczy chwila by go stracić. " [Stanisław Jerzy Lec]

Ostatnie dni w korkach. Ulica św. Anny wkrótce zostanie otwarta

Ostatnie dni w korkach. Ulica św. Anny wkrótce zostanie otwarta

Trwają ostatnie prace przed położeniem warstwy ścieralnej na ul. św. Anny na odcinku pomiędzy rondami Misjonarzy M.N. a ks. J. Popiełuszki. Jak udało nam się ustalić na przyszły tydzień zaplanowano ułożenie ostatniego dywanika asfaltu i  najszybciej jak to możliwe drogowcy otworzą ruch dla samochodów.

Otwarcie tego odcinka znacząco odciąży ruch wokół ronda Jana Pawła II, a to przyczyni się do zmniejszenia korków w ścisłym centrum miasta.

W miniony piątek, 22 września robotnicy zamknęli na kilka godzin przejazd z ul. Oświęcimskiej na ul. Mickiewicza z powodu kładzenia nowego przepustu wodnego. Dobrą wiadomością uzyskaną od kierownika budowy jest, że w dalszych pracach remontowych zostanie utrzymany wyjazd z ul. Oświęcimskiej na ul. Mickiewicza. Zamknięcie planowane jest jedynie podczas kładzenia warstwy ścieralnej asfaltu. Drogowcy chcą jak najszybciej oddać łącznik ul. św. Anny z ul. Oświęcimską do użytku jednakże nie potrafili podać konkretnego terminu ze względu na występowanie dużej ilości sieci, których nie ma ujętych w dokumentacji.

2017-09-26 13:27:06 | Lubliniec.Info

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
ul. św. Anny - wrzesień
więcej

Więcej: Lubliniec * powiat lubliniecki

Komentarzy: 4 dodaj

oboje macie rację remont jest zrobiony byle jak wykończenia też
2017-10-02 08:33:51 | obserwator
oboje macie rację remont jest zrobiony byle jak wykończenia też
2017-10-02 08:33:44 | obserwator
Czy mi się tylko wydaje czy dzisiaj kładli kostkę brukową na.. kostkę? Chodzi o skrzyżowanie z Wyszyńskiego. Jechałem rowerem, miałem mało czasu na dokładne przyjrzenie się ale ewidentnie jedną raja kostek była na drugiej już ułożonej wcześniej. Czyżby poprawka poziomu/wysokości chodnika? Ale w taki sposób? Proszę o poprawkę jak się mylę
2017-09-28 21:12:11 | Rower
Remont ul. Św.Anny
Jestem mieszkanką tej ulicy i obserwując jak przebiegają prace twierdze ,że jeszcze długo poczekamy na otwarcie tej ulicy!! Remont robiony jest bardzo nieporządnie,zaczynają i nie kończą,wszędzie walają się śmieci ,palety, nie wspomnę o większości potłuczonych kloszy z latarni !! Trawniki w stanie skandalicznym -zamiast je wyrównać do wysokości krawęznika -wyrównują tylko dziury!! Wydaje mi się ,że remont przerósł możliwości tej firmy!!
2017-09-28 20:17:17 | Isia
więcej