Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -1 °C, 8 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nie znam większego poświęcenia niż podanie ręki człowiekowi, który całkowicie upadł na duchu. " [Mikołaj Gogol]

Co zrobić, by dłużej utrzymać sztuczną opaleniznę?

Co zrobić, by dłużej utrzymać sztuczną opaleniznę?

Zdrowa opalenizna potrafi podkreślić urodę kobiety. Blada skóra często kojarzy się z chorobą i złym samopoczuciem, dlatego każdy chce cieszyć się wyglądem lekko muśniętym przez słońce. Niestety naturalne uzyskanie takiego efektu jest niemożliwe zimą, jesienią lub nawet wczesną wiosną. Właśnie dlatego tak wiele kobiet w tym czasie postanawia skorzystać z solarium. Warto jednak dowiedzieć się, jakie kosmetyki pozwolą dłużej cieszyć się opalonym ciałem.

Na jakie kosmetyki należy zwrócić uwagę?

Bardzo ważne jest to, że na rynku jest dostępna cała gama produktów, które przyspieszają oraz pogłębiające opaleniznę. Dzięki nim wymarzony efekt może utrzymać się dłużej. W konsekwencji kobiety nie będą musiały tak często odwiedzać solarium. Należy jednak zwrócić uwagę na to, by wybierać odpowiednie produkty. Tylko te najlepsze, jak na przykład oferowane przez abacosun.pl/ nie przyczynią się do powstawania nieestetycznych plam na skórze. Dlatego, jeżeli ktoś nie chce borykać się z niekorzystnymi efektami, to powinien nakładać sprawdzone kosmetyki.

Kosmetyki przed wizytą w solarium – są ważne?

Każdy wie, że solarium jest szkodliwe i charakteryzuje się działaniem wyniszającym na skórę. Dlatego tak ważne jest to, by używać odpowiednich kosmetyków, które pozwolą na zniwelowanie negatywnych skutków. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na kremy nawilżające, bo właśnie efektu suchej skóry boją się bardziej kobiety, które często uczęszczają do solarium. Poza tym kosmetyki odżywiają oraz chronią ciało. Oczywiście ważne jest także to, że stosowanie wybranych kosmetyków sprawia, że opalenizna dłużej się utrzymuje.

Jaki kosmetyk wybrać?

Najważniejsze jest to, żeby skupić się na efekcie, który chce się uzyskać. Właśnie to kryterium powinno pomóc w wyborze odpowiedniego kosmetyku. Należy również zwrócić uwagę na intensywność koloru opalenizny. Jak już wcześniej zostało wspomniane, do dyspozycji kobiet są kremy, które przyspieszają opalanie oraz pogłębiające ten efekt.

Kosmetyki, które przyspieszają opalanie

Wybierając takie kosmetyki, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na to, że w swoim składzie mają substancje, które wpływają na przyspieszenie procesu opalania, czyli między innymi cynk, żelazo, witaminę C, ale również aloes. Warto zauważyć, że kosmetyki przyspieszające opalanie będą odpowiednie dla osób, które nie mogą długo czekać na efekty. Dlatego kobiety wybierają wspomniany kosmetyk przede wszystkim przed wielkimi wyjściami lub ważnymi imprezami jak na przykład sylwester lub wesele.

Kremy, które pogłębią opaleniznę

W tym przypadku warto zastosować krem po wyjściu z solarium. Przede wszystkim dlatego, że pozwalają na przedłużenie uzyskanego efektu. Takie kosmetyki opierają swoje działanie na przyspieszeniu pigmentacji. Warto jednak zaznaczyć, że opalenizna nabiera o wiele ciemniejszego odcienia. Wiele osób właśnie tego oczekuje. Jednak ktoś, kto chce uzyskać bardziej naturalny wygląd, powinien wybrać pierwszą opcję, czyli krem, który przyspiesza opalanie.

2017-09-25 09:55:21 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!