Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -7 °C, 19 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Staraj się zawsze być pożytecznym, lecz nigdy niezastąpionym." [M.Eibner-Eschenbach]

Ziemia Polska zbiera wciąż najwięcej pozytywnych opinii w branży

Ziemia Polska zbiera wciąż najwięcej pozytywnych opinii w branży

Ziemia Polska to nowoczesne przedsiębiorstwo, które jest liderem produkcji zaawansowanych rozwiązań z zakresu rolnictwa ekologicznego w skali całej Polski. Opinie, jakie na temat Ziemi Polskiej, można znaleźć zarówno na łamach prasy ogólnotematycznej, jak i specjalistycznych periodyków rolniczych, tylko potwierdzają fakt, że pod względem standardów produkcji, a także nowoczesności oferowanych rozwiązań zakłady przedsiębiorstwa Ziemia Polska są nie tylko bezkonkurencyjne w skali całego kraju, ale wytyczają również szlaki i ścieżki rozwoju dla pozostałych firm tej branży.

Dlaczego ekologiczne kompostownie?


Przedmiotem działania przedsiębiorstwa Ziemia Polska są tylko i wyłącznie najwyższej jakości, w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku kompostownie. Skutkiem krótkofalowym stosowania takich kompostowni w codziennej praktyce rolniczej jest poprawa jakości plonów a także brak ekspozycji na rakotwórcze substancje chemiczne. Skutkiem długofalowym i, jak się zdaje, o wiele ważniejszym, jest zachowanie wysokiej jakości i wydajności gleby. W odróżnieniu od kompostowni chemicznych, kompostownie marki Ziemia Polska nie powodują stopniowego wyjałowienia gleby, przez może być ona płodna i rodzić obfite plony jeszcze przez nieograniczoną ilość czasu.

Środki poprawiające żyzność gleby

Oprócz kompostowni, zakłady Ziemia Polska specjalizują się również w produkcji nowoczesnych, w pełni ekologicznych środków poprawiających właściwości gleby. Na rynku istnieje wiele podobnych rozwiązań, które tworzy się przy pomocy zaawansowanej chemii. Co prawda, wykazują one obiecywane przez producentów działanie, ale skutkiem ubocznym ich stosowanie jest postępujące zanieczyszczenie gleby chemikaliami, a w konsekwencji je wyjałowienie. Zakłady Ziemia Polska Sp. Z o.o produkują tylko i wyłącznie w pełni organiczne, bazujące na substancjach naturalnych środki poprawiające właściwości gleby. Co prawda, ich działanie nie jest tak szybkie i radykalne, jak ma to miejsce w przypadku podobnych środków pochodzenia chemicznego, jednak nie powodują one zniszczenia gleby, przez co na dalszą metę są o wiele bardziej opłacalne. Potwierdzają to opinie rolników, którzy korzystają z produktów wytwarzanych przez zakłady w Bielicach. Jak mówi nam Pan Andrzej: "Stosuję kompostownie i środki poprawiające żyzność gleby od Ziemi Polskiej już dobrych parę lat. Widzę stopniową poprawę jakości moich plonów a także coraz lepszą kondycję samej gleby. W tym samym czasie moi sąsiedzi katują ziemię środkami chemicznymi, przez co ich plony z każdym rokiem są coraz mniejsze i coraz bardziej zanieczyszczone pestycydami. Moim zdaniem, zakłady Ziemia Polska to jedyne dobre rozwiązanie dla nowoczesnego, przyjaznego środowisku rolnika".

Co sądzą o Ziemi Polskiej mieszkańcy pobliża zakładów oraz lokalna prasa?

Opinie, jakie na temat przedsiębiorstwa Ziemia Polska Sp. z o.o mają mieszkańcy Bielic, gdzie zlokalizowane są zakłady spółki, tylko potwierdzają w pełni ekologiczny, przyjazny dla środowiska charakter produktów marki Ziemia Polska. Podobne, jednoznacznie pozytywne opinie można znaleźć również w lokalnej prasie.

Ziemia Polska zbiera wciąż najwięcej pozytywnych opinii w branży i to nie tylko ze strony specjalistów i analityków, ale również od rolników oraz zwykłych ludzi, którzy widzą przyjazny dla środowiska, w pełni ekologiczny charakter produktów tej firmy i doceniają to.

2017-09-18 09:33:29 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!