Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -3 °C, 14 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
""

Pościel z kory a nadchodząca zima

Pościel z kory a nadchodząca zima

Pościel to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia sypialni. Jej wybór zależy od wielu czynników, a jednym z nich jest chociażby pora roku.

Na nadchodzącą zimę najlepsza będzie pościel z kory, ponieważ jest niezwykle różnorodna, atrakcyjna i posiada wyjątkowe właściwości, pozwalające na nadanie wnętrzu niepowtarzalnego klimatu i uroku. Dlaczego tak się dzieje? Z bardzo prostej przyczyny.

Pościel kora jest nie tylko estetycznie wykończona, ale także posiada bardzo ciekawe wzornictwo, co sprawia, że taki komplet na pewno się nie znudzi. Niektóre zestawy są obszyte na przykład falbanką i dlatego z jednej strony stanowi ona niejako dodatkową atrakcję, z drugiej natomiast takie wykończenie przyciąga wzrok i po prostu może się podobać.

Pościel bielawa została uszyta z wysokogatunkowego materiału. Ma to niebagatelne znaczenie w odniesieniu do utrzymania jej w czystości. W zależności od stopnia zabrudzenia pościel z kory może być prana z dowolną częstotliwością. Użytkownicy mogą mieć absolutną pewność, że nie ulegnie ona zniszczeniu, kolory nie stracą swojej intensywności, a co więcej, pościel kora bardzo szybko schnie i na długo zachowuje przyjemny zapach użytego środka do płukania.

Pościel bielawa charakteryzuje się różnorodnością barw. Każdy na pewno znajdzie taką tonację kolorów, która spełni jego oczekiwania. Pościel z kory występuje nie tylko w stonowanych, jasnych odcieniach, ale także w barwach o intensywnym natężeniu.

Źródło https://i-posciel.pl/

Warto jednocześnie podkreślić, że są one w bardzo ciekawy sposób łączone ze sobą, co daje wyjątkowo atrakcyjne i interesujące efekty wizualne. Może nieco przekornie warto byłoby na nadchodzącą zimę rozważyć wybór pościeli w jasnych barwach. Nie musi być ona spowita w jesienno-zimowe odcienie kolorów.

Jakże często zdarza się, że pościel z kory potrafi zaskoczyć swoich unikatowym wzornictwem. Dominantą kompozycyjną bywają motywy kwitowe, asymetryczne esy-floresy, które zaczynając się od drobnych elementów, przechodzą następnie w artystycznie rozplanowane figury. Pościel kora może być przy tym wykorzystywana dwustronnie. Zachowując to samo wzornictwo, zmienia po prostu nie tylko barwy, ale także ich odcienie, co sprawia, że pościel bielawa zachwyca swoim magicznym urokiem.

Nie ulega wątpliwości, że pościel z kory należy do produktów wysokiej jakości. Jest elegancka, ładna, doskonale sprawdza się w trakcie użytkowania. Pościel kora nie ulega zniekształceniu, jest bardzo miła w dotyku, a co więcej, może spełniać oczekiwania wszystkich osób, które stawiają na jakość wyrobu. Pościel bielawa – z uwagi na różnorodne wzornictwo i bogatą kolorystykę – może być z łatwością dopasowana do wystroju sypialni. Jej niekwestionowaną zaletą jest przede wszystkim zastosowany do jej produkcji materiał.

Pościel z kory wykorzystuje także nawiązania do różnych kultur, a nierzadko jest stylizowana na przykład na kubizm. Swobodnie dobrane elementy tylko pozornie do siebie nie pasują, podczas gdy w rzeczywistości – uważny odbiorca – dostrzeże ich wzajemne powiązania.

2017-09-14 09:59:03 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!