Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -1 °C, 9 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
""

Groźne zderzenie na ulicy Zwycięstwa

Groźne zderzenie na ulicy Zwycięstwa

Na ulicy Zwycięstwa w Lublińcu doszło w miniony piątek do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Kolizja wyglądała groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jeden z kierujących źle się poczuł i zjechał na przeciwległy pas.

Do zdarzenia doszło o godzinie 13.00. Jadący w kierunku centrum miasta kierujący dostawczym iveco 56-latek, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku peugotem. Zderzenie wyglądało groźnie, ale na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Przeprowadzone przez policjantów badania stanu trzeźwości kierujących wykazały, że nie spożywali alkoholu. Z wstępnych ustaleń drogówki wynika, że kierowca iveco źle się poczuł i na moment stracił panowanie nad pojazdem.

Policjanci apelują o ostrożność za kierownicą. Ładna pogoda sprzyja kierowcom, ale bardzo wysokie temperatury mogą też negatywnie wpływać na samopoczucie. Za kierownicą natomiast chwilowa niedyspozycja, nieuwaga czy brak koncentracji mogą nieść bardzo poważne konsekwencje.

2017-08-21 09:37:48 | KPP Lubliniec

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Groźne zderzenie na ulicy Zwycięstwa
więcej

Więcej: Wypadek * Lubliniec * powiat lubliniecki

Komentarzy: 2 dodaj

pomysły...
rodzicu ! Poszedłbym dalej ! Na przejściach dla pieszych zamontować światła, a na całym odcinku ul. Zwycięstwa zainstalować 48 progów zwalniających....
2017-08-22 00:26:38 | inny rodzic
ul. Zwycięstwa
Ulica Zwycięstwa, mamy tam dwie szkoły, popołudniami widać że bardzo dużo pojazdów przekracza dopuszczalną prędkość. Może czas zabudować tam pomiar odcinkowy prędkości??
2017-08-21 12:32:16 | rodzic
więcej