Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 16 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim" [M. Ebner-Eschnbach]

Lawenda w Kudowie

Lawenda w Kudowie

Kudowa – Zdrój to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce, w Górach Stołowych. Jest to wspaniałe miejsce na kilkudniowy wyjazd, jak i na dłuższy wypoczynek. Doskonale się nadaje zarówno dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu i odrobiny adrenaliny, jak również dla tych, dla których wakacje są jedyną okazją i jedyną szansą na to, by nieco zwolnić tempa, by trochę się uspokoić i przestać spieszyć.

Góry Stołowe są bardzo atrakcyjnym i ciekawym pasmem górskim, które poza wyprawami górskimi szlakami, oferuje również różnorodne inne atrakcje. Każdy tu znajdzie coś dla siebie, zarówno dorośli, jak i dzieci. Miłośnicy przygody mogą wybrać się na spływ kajakowy Przełomem Bardzkim. To bardzo atrakcyjna, piętnastokilometrowa wycieczka rzeką Nysą. Ogólnie jest to dość spokojny spływ, ale za rzekę nikt ręczyć nie może i trudno tu o gwarancje łatwej przeprawy. Cień przygody więc jest.

Dla miłośników przyrody i natury, doskonałym miejscem na spacer są Torfowiska w Zieleńcu czy Safari w sąsiadujących Czechach. To zaledwie kilka minut drogi górskim szlakiem, a atrakcje są naprawdę niesamowite.

Dzieci mogą wziąć udział w warsztatach czerpania papieru w Dusznikach, a cała rodzina z pewnością będzie się świetnie bawić w basenach w Lądku Zdroju.

Kudowa Zdrój noclegi oferuje równie ciekawe i zróżnicowane, jak atrakcje w jej otoczeniu. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje z pewnością przepięknie położona Willa Lawenda. To miejsce wyjątkowo urocze, ciepłe i przytulne. Obsługa hotelowa jest niezwykle miła i gościnna. Każdy czuje się tam jak wyczekiwany gość. Pokoje są urządzone bardzo starannie, elegancko i z klasą. Przy tym są też bardzo przytulne, ciepłe i świetnie się sprawdzają do wypoczywania. Nic, tylko się relaksować zarówno samodzielnie, jak i całą rodziną.

Warto odwiedzić Kudowę i warto zdecydować się tam na nocleg. Góry Stołowe to naprawdę niezwykłe miejsce i chyba za bardzo niedoceniane. Tymczasem, z pewnością, można tam spędzić czas wyjątkowo ciekawie.

2017-07-28 09:33:37 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 1 dodaj

weekendowy wypad
wpełni popieram kudowa zieleniec safari szczeliniec miejsca warte odwiedzenia
2017-07-31 11:01:19 | mieisk
więcej