Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -2 °C, 11 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nie targuj się o ryby, których jeszcze nie złowiłeś." [Mądrość chińska]

INFORMACJA DOTYCZĄCA SKŁADANIA WNIOSKÓW

INFORMACJA DOTYCZĄCA SKŁADANIA WNIOSKÓW

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu informuje, iż od 1 sierpnia 2017r. można składać wnioski na okres świadczeniowy i zasiłkowy 2017/2018 o ustalenie prawa do:

- świadczenia wychowawczego,

- świadczeń z funduszu alimentacyjnego,

- zasiłku rodzinnego oraz dodatków do zasiłku rodzinnego.

Zachęcamy do składania wniosków w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zwłaszcza osoby, które składają wniosek na pierwsze dziecko w świadczeniu wychowawczym oraz wnioski o przyznanie zasiłku rodzinnego i świadczenia z funduszu alimentacyjnego ze względu na konieczność dokładnego ustalenia sytuacji dochodowej rodziny lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej w przypadku ubiegania się o świadczenie wychowawcze na drugie i kolejne dziecko, dotyczy wniosków bez kryterium dochodowego.

Wnioski na nowy okres świadczeniowy i zasiłkowy dostępne będą na stronie internetowej oraz w siedzibie Ośrodka od 1 sierpnia 2017r.

Wnioski do pobrania ze strony Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej http://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/wzory-wnioskow-o-swiadczenia-dla-rodzin/

Prosimy o szczególne zwrócenie uwagi przy pobieraniu wniosków na nowy okres zasiłkowy i świadczeniowy z powyższej strony Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

2017-07-24 14:36:06 | M.J. - MOPS Lubliniec

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!