Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  0 °C, 4 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Całe prawdziwe życie jest spotkaniem." [Martin Buber]

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

31 maja 2017 roku reprezentacja chłopców i dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 1, po wygranych półfinałach wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym, uczestniczyła w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym.

 Odbyły się na stadionie lekkoatletycznym MOSiR w Sosnowcu. W czwórboju uczestniczyło 16 najlepszych drużyn dziewcząt oraz 16 najlepszych drużyn chłopców szkół podstawowych z całego Śląska. Po naprawdę wyrównanych i niezwykle emocjonujących konkurencjach obie drużyny zdobyły 6 miejsca pokonując 10 drużyn m.in. z tak dużych miast jak Katowice, Bytom, Gliwice, Częstochowa, Żory, Jaworzno czy Dąbrowa Górnicza itp. Podczas Igrzysk zostały pobite aż trzy rekordy szkoły!!!!!Dominik Koselski pobił o 4 cm rekord szkoły w skoku w dal z 1996 r. skacząc 512 cm, natomiast Bartłomiej Odżywolski pobił dwudziestoletni rekord klas czwartych w biegu na 60 m, tóry wynosił 9,20 s natomiast Bartek wybiegał 8,76 s oraz w rzucie piłeczką palantową rzucając 40,5 cm!!! Skład drużyny

Dziewcząt: Natalia Cebulska, Julia Machoń, Paulina Graca, Gabriela Bagan, Klaudia Biela oraz Weronika Gałeczka

Chłopców: Dominik Koselski, Bartłomiej Odżywolski, Jakub Wilk, Jakub Knejski, Maciej Kacprzak oraz Borys Koza

Trenerzy, którzy przygotowali uczniów to Agnieszka Breguła oraz Adam Richter. W tym dniu swoim doświadczeniem, radą i pomocą swoim młodszym kolegom dzielił się również pan Henryk Ślęzak. Wszystkim serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu i liczymy na dalsze sukcesy.

2017-06-06 14:42:44 | A.B.

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
więcej

Więcej: Lubliniec * powiat lubliniecki * Szkoła Podstawowa nr 1

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!