Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -1 °C, 12 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nie targuj się o ryby, których jeszcze nie złowiłeś." [Mądrość chińska]

Ogromny sukces Szkoły Podstawowej Nr 1 w Lublińcu

Ogromny sukces Szkoły Podstawowej Nr 1 w Lublińcu

23 maja na stadionie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Lublińcu odbyły się półfinały wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. Trzy najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców rywalizowały ze sobą o awans i reprezentowanie naszego Rejonu na Finałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym, które odbędą się 31 maja 2017 roku w Sosnowcu.

Po ciężkiej i niezwykle wyrównanej rywalizacji niekwestionowanymi zwycięzcami zarówno wśród dziewcząt, które pokonały Mistrzynie Śląska w biegach przełajowych, jak i wśród chłopców okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lublińcu.
Drużyny dziewcząt i chłopców w składzie:
Cebulska Natalia, Gałeczka Weronika, Machoń Julia, Graca Paulina, Bagan Gabriela, Pietrzik Natasza, Biela Klaudia, Piskorz Oliwia i Bochenek Jagoda

Kacprzak Maciej, Wilk Jakub, Koselski Domink, Knejski Jakub, Odżywolski Bartłomiej, Piasecki Igor, Koza Borys wraz z ich trenerami Panią Agnieszką Bregułą i Panem Adamem Richterem będą naszymi reprezentantami podczas finałów wojewódzkich w Sosnowcu. Serdecznie gratulujemy wszystkim i mocno trzymamy kciuki.

2017-05-24 13:20:33 | A.B.

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Ogromny sukces Szkoły Podstawowej Nr 1 w Lublińcu
więcej

Komentarzy: 1 dodaj

Gratulacje dla bardzo zdolnych sportowo uczniów i wielkie podziękowanie dla nauczycieli za ogromną pracę jaką wykonaliście przez te trzy lat ,Pani Agnieszko, Panie Adamie ,Dziękujemy
2017-05-29 23:56:47 | Tadeusz
więcej