Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  5 °C, 7 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
"Za samo frajerstwo do piekła nie idą [...]. " [Leszek Kołakowski "Rozmowy z diabłem"]

Trzy konkursy na dyrektorów szkół podstawowych

Trzy konkursy na dyrektorów szkół podstawowych

Burmistrz Miasta Lublińca ogłosił trzy konkursy na stanowisko dyrektora szkoły podstawowej. Konkursy dotyczą szkół nr 1, nr 2 i nr 4.

Dyrektorzy szkół podstawowych wybierani są na podstawie ogłoszonego konkursu przez organ zarządzający i ich kadencja w Lublińcu trwa 5 lat. W przypadku szkół podstawowych organem tym jest miasto, zatem burmistrz ogłosił trzy konkursy na stanowiska dyrektorskie w placówkach nr 1, nr 2 i nr 4. W związku ze zmianami w reformie edukacji w Polsce oraz uchwały Rady Miejskiej w Lublińcu o utworzeniu dwóch nowych szkół w naszym mieście zostały ogłoszone konkursy. Dotyczy to placówki nr 2 im. Jana Pawła II, która od 1 września mieścić się będzie przy ul.Droniowickiej 45 oraz szkoły nr 4 im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty przy ul. Wilimowskiego 8. W przypadku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej, obecnej Dyrektor Pani Bożenie Wręczyckiej kończy się pięcioletnia kadencja i to jest powód ogłoszenia konkursu. Natomiast Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. im. Bohaterów Westerplatte Pani Annie Janik kadencja kończy się dopiero za dwa lata, a dokładnie 31 sierpnia 2019 r.

Termin składania dokumentów upływa 31 maja 2017. Poniżej zamieszczamy zarządzenia burmistrza o ogłoszonych konkursach, które zawierają kwalifikacje oraz potrzebne dokumenty do ubiegania się o stanowisko dyrektora danej placówki.

Zarządzenie nr 102/2017 Szkoła Podstawowa nr 2
Zarządzenie nr 103/2017 Szkoła Podstawowa nr 1
Zarządzenie nr 104/2017 Szkoła Podstawowa nr 4

2017-05-24 10:13:20 | Lubliniec.Info

facebook sledzik gg

Więcej: Szkoła Podstawowa nr 3 * Lubliniec * edukacja * powiat lubliniecki * Szkoła Podstawowa nr 1 * Szkoła Podstawowa nr 2 * Szkoła Podstawowa nr 4

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!