Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -5 °C, 10 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim" [M. Ebner-Eschnbach]

Z pociągu, prosto „na dołek”

Prawdopodobnie stacja Lubliniec nie była celem podróży jednego z pasażerów pociągu relacji Wrocław – Przemyśl. Stała się nim dopiero wówczas, gdy podczas jazdy postanowił on zdemolować pociąg. 25-letni mieszkaniec Brzegu został zatrzymany i zakończył swoją podróż w policyjnym areszcie.

W sobotę rano, z dyżurnym lublinieckiej komendy skontaktował się konduktor pociągu z prośbą o interwencję wobec agresywnego pasażera. Policjanci natychmiast udali się na peron wskazany przez zgłaszającego. Agresorem okazał się 25-letni mieszkaniec Brzegu, który wybił szybę i uszkodził urządzenie sanitarne w jednym z wagonów. Wstępnie straty oszacowano na kilkaset złotych. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy, a następnie poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik badania wykazał w organizmie 25-latka 1,5 promila. Zamiast do pociągu, trafił więc do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia rzeczy. Grozi mu teraz 5 lat więzienia.

2017-05-16 08:47:53 | KPP Lubliniec

facebook sledzik gg

Więcej: Policja * Lubliniec * powiat lubliniecki

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!