Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -5 °C, 10 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim" [M. Ebner-Eschnbach]

VII Śniadanie dla Przedsiębiorczych

VII Śniadanie dla Przedsiębiorczych

W Lublińcu po raz pierwszy odbyło się spotkanie – VII Śniadanie dla Przedsiębiorczych. To inicjatywa przedsiębiorców pod nazwą Projekt Biznesowy. Dzięki cyklicznym spotkaniom wiele firm „podniosło się z kolan” ponieważ poznały odpowiednie osoby, które z ogromną chęcią, bezinteresownie polecili komuś daną firmę czy osobę.

Wielu ludzi niestety nie wie co to jest networking, a znany jest odkąd istnieje cywilizacja.

Z czym to się je i co to takiego? I dlaczego cieszy się coraz większą popularnością w dużych miastach?

Networking to rzetelne służenie i profesjonalne proszenie o pomoc. Ale nie taką zwykła pomoc, o pomoc biznesową np. kontakt do jakiejś firmy czy konkretnej osoby, ponieważ chcemy zaoferować nasze usługi i pomoc. Na całym świecie działają specjalne towarzystwa – kluby, które zrzeszają firmy o różnym profilu działalności. Podczas spotkania przedsiębiorcy przedstawiają się – czasem mają na to minutę tzw. windę (z ang. elevator pitch), żeby przedstawić siebie oraz swój biznes. Dzięki takiemu rozwiązaniu skupiamy się na najważniejszych aspektach naszego biznesu. Relacje między uczestnikami pozwalają na udzielanie rekomendacji. Bardzo często okazuje się, że sieć naszych kontaktów może pomoc właśnie tej drugiej osobie.

W Lublińcu po raz pierwszy odbyło się podobne spotkanie – VII Śniadanie dla Przedsiębiorczych. To inicjatywa przedsiębiorców pod nazwą Projekt Biznesowy. Dzięki cyklicznym spotkaniom wiele firm „podniosło się z kolan” ponieważ poznały odpowiednie osoby, które z ogromną chęcią, bezinteresownie polecili komuś daną firmę czy osobę. Szefową PB jest Karina Woźniak. 17 marca 2107 w Pawłowicach zorganizowała konferencję biznesową „Zmień perspektywę na biznes”. Dzięki networkingowi do małej miejscowości zjechali wyjątkowi prelegenci między innymi : Paweł Tkaczyk – znawca budowania marek firm, Arek Skuza – osoba, która pozyskuje firmy do start-up'ów i Grzegorz Pietruszyński - twórca światowego lidera w automatyzowaniu list klientów Growbots. Ta konferencja pokazała także, że mała firma potrafi zrobić coś wspaniałego i wartościowego dla innych.

8 maja 2017 w Lublinieckim Zamku odbyło się kolejne śniadanie dla biznesu. Gościem specjalnym była firma Digital Holding z Olesna. Firma zaprezentowała nam rozwiązania, dzięki którym można się wyróżnić na rynku (zwłaszcza targach i eventach branżowych lub u klienta) stosując pokaz VR i AR (wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości). Pokaz na śniadaniu odbył się na przykładzie firmy Nestro sp. z o.o. ze Starego Olesna. Na spotkanie przybyła grupa ponad 20 osób. Reprezentując różne branże z rejonu Lublińca każdy mógł przedstawić swój biznes i prośbę o rekomendację. Dzięki zaangażowaniu Piotra Widery udało się pozyskać rabaty dla uczestników śniadania oraz cenne nagrody książkowe.

Kiedy zapraszaliśmy na wydarzenie wiele firm nie do końca wiedziało co to za spotkanie i czego one będzie dotyczyć. Na pewno osoby, które zaryzykowały nie będą żałować, że uczestniczyli w tak wartościowym wydarzeniu. Projekt Biznesowy planuje kolejne spotkania na terenie Lublińca. Wszystkie potrzebne informacje znaleźć można na projektbiznesowy.pl

„Nieważne, kogo znasz. Liczy się to, kogo znają ludzie, których znasz.

2017-05-15 12:27:04 | Piotr Widera - Projekt Biznesowy Team

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Śniadanie dla Przedsiębiorczych
więcej

Więcej: Lubliniec * Hotel Zamek Lubliniec

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!