Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -5 °C, 10 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim" [M. Ebner-Eschnbach]

Otwarcie nowego zakładu firmy Ejot FOTO

Otwarcie nowego zakładu firmy Ejot FOTO

9 miesięcy, 4,5 mln euro oraz bardzo dużo własnej pracy potrzebowała firma Ejot na wybudowanie nowego zakładu produkcyjnego w Ciasnej. Oficjalne otwarcie nastąpiło w minioną sobotę, 6 maja. Mamy dla Was fotorelację z tego wydarzenia

Zanim rozpoczęło się oficjalne otwarcie zakładu, w nowym obiekcie zebrali się Radni Gminy Ciasna na nadzwyczajnej sesji, aby nadać honorowe obywatelstwo Prezesowi Zarządu EJOT Holding GmbH, którym jest Pan Christian Frank Kocherscheidt.

Zebrani zaproszeni goście, czy pracownicy firmy EJOT mieli okazję wysłuchać historię przedsiębiorstwa czy obejrzeć występ Mażoretek Copacabana i Orkiestry Dętej z Ciasnej.

Niespełna miesiąc temu, bo 14 kwietnia odszedł Hans Werner Kocherscheidt, który przez wiele lat, od 1960 roku zarządzał firmą EJOT. Niestety nie doczekał otwarcia nowego zakładu, gdzie zawsze wysoko cenił oddział EJOT w Ciasnej.

Nowy obiekt o powierzchni 4 tys. m2 powstał w 9 miesięcy, ale prace projektowe rozpoczęły się już w 2015 roku. Na budowę wydano 4,5 mln euro. W jego skład wchodzi hala produkcyjna, magazynowa oraz część socjalna i biurowa. Obok hali magazynowej postawiono trzy silosy na tworzywo. Maszyny z dotychczasowego zakładu stopniowo są przenoszone do nowego zakładu. Firma EJOT zatrudnia ponad 200 pracowników.

foto: Mateusz Zawadka

2017-05-11 11:01:46 | Lubliniec.Info

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Otwarcie nowego zakładu produkcyjnego firmy Ejot
więcej

Więcej: Ciasna * powiat lubliniecki * Joachim Smyła

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!