Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  5 °C, 15 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Dobro czy zło jako takie są równie rzadkie, jak czysta czerń czy biel w przyrodzie. " [Vincent van Gogh]

Zaproszenie na premierę - „Koncert wiosenny”

Zaproszenie na premierę - „Koncert wiosenny”

28 kwietnia o godz. 18:00 zapraszamy do siedziby Zespołu na premierowy „Koncert wiosenny”, w wykonaniu muzyków orkiestry Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. W repertuarze prawdziwe perły muzyki klasycznej. Za pulpitem dyrygenckim - Krzysztof Dziewięcki i Mirosław Maciej Banach. Koncert poprowadzi Piotr Hankus. Wstęp wolny.

Na ten wyjątkowy koncert zapraszamy w najbliższy piątek o godz. 18:00, do Kameralnej Sali Koncertowej – dawnej Kaplicy Pałacowej w siedzibie Zespołu „Śląsk”. W programie premierowego koncertu przeboje muzyki klasycznej, wśród nich m.in. utwory Johanna Straussa, Antonio Vivaldiego, Johannesa Brahmsa, Siergieja Rachmaninowa, Georga Friedricha Haendla. Nie zabraknie też klasyka muzyki filmowej - Ennio Morricone i wielu innych, znakomitych utworów instrumentalnych. Maestria muzyków orkiestry Zespołu „Śląsk” to gwarancja znakomitych wrażeń artystycznych i prawdziwa uczta duchowa dla miłośników muzyki klasycznej. Zapraszamy!

Wejściówki na ten niepowtarzalny koncert można odbierać w Recepcji Zespołu „Śląsk” (tel. 034 31 06 401, email: recepcja@zespolslask.pl)
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

2017-04-26 10:47:57 | Lubliniec.Info

facebook sledzik gg

Więcej: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk * Koszęcin

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!