Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.


Pogoda:  °C, km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Spójrz na morze: wpływa do niego tysiące rzek, a mimo to się nie przepełnia. Podobnie jest z ludzkim sercem- nigdy nie jest zadowolone, nawet jeżeli człowiek potrafi kamienie zmieniać w złoto." [Mądrość chińska]

Konkurs plastyczny „Wielkanoc z Mikołajkiem”

Konkurs plastyczny „Wielkanoc z Mikołajkiem”

W dniu 10 kwietnia 2017 r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublińcu: Wiktoria Słota z kl. IV d, Martyna Chałat i Aleksandra Zberek z kl. VI c wraz z opiekunem p. Barbarą Brewką wzięły udział w konkursie plastycznym „Wielkanoc z Mikołajkiem” zorganizowanym przez RODN WOM w Czestochowie.

Nasza Szkoła była jedną z dziesięciu szkół z powiatów: lublinieckiego, myszkowskiego, kłobuckiego i częstochowskiego zgłoszonych do konkursu. Na 30 uczestników nasza uczennica Martyna Chałat zdobyła II miejsce. Uczniowie mieli za zadanie zilustrowanie czytanego przez panie konsultantki z RODN WOM opowiadania „Jajko wielkanocne” z jednej z książek o przygodach Mikołajka. Według naszych uczennic konkursowi towarzyszyły ogromne emocje, gdyż w ciągu 60 minut musiały wykonać całą pracę plastyczną: od pomysłu, który fragment ilustrować po efekt finalny, czyli gotową pracę. Wszyscy uczestniczący w konkursie uczniowie otrzymali dyplomy wyróżnienia i drobne upominki. Konkurs był połączony z pogadanką o zwyczajach wielkanocnych w Polsce i Francji.

Opiekun Barbara Brewka nauczyciel bibliotekarz SP 3 w Lublińcu

2017-04-21 08:58:02 | Barbara Brewka

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Konkurs plastyczny „Wielkanoc z Mikołajkiem”
więcej

Więcej: Szkoła Podstawowa nr 3 * edukacja * biblioteka

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!