Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 16 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim" [M. Ebner-Eschnbach]

Wpadł poszukiwany czterema listami gończymi

Wpadł poszukiwany czterema listami gończymi

Niespodziewanie, wizyta w jednym z lublinieckich urzędów, dla 45-letniego mieszkańca Woźnik zakończyła się zatrzymaniem i osadzeniem w zakładzie karnym. Mężczyzna poszukiwany czterema listami gończymi, przez ostatnie 6 lat próbował uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

W piątek po południu, lublinieccy funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań uzyskali informacje, że poszukiwany przez nich mężczyzna załatwia właśnie sprawę w jednym z urzędów. Policjanci natychmiast udali się do wskazanego wydziału i zatrzymali 45-letniego mieszkańca Woźnik. Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji, został przekonwojowany do zakładu karnego. Mężczyzna, który ma na swoim koncie kradzieże z włamaniem i kierowanie w stanie nietrzeźwości, był poszukiwany czterema listami gończymi wydanymi przez lubliniecki i tarnogórski sąd. Przez ostatnie 6 lat skutecznie próbował uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwa. Teraz sprawy urzędowe 45-latka będą musiały poczekać do czasu opuszczenia przez niego zakładu karnego.

2017-04-11 09:39:03 | KPP Lubliniec

facebook sledzik gg

Więcej: Policja * Woźniki * powiat lubliniecki

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!