Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -2 °C, 11 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Dobro czy zło jako takie są równie rzadkie, jak czysta czerń czy biel w przyrodzie. " [Vincent van Gogh]

Anka Czytanka - "O Melce, przyjaciółce jednorożca"

Anka Czytanka -

Galeria Pod Glinianym Aniołem i Stowarzyszenie Ścieżka Marzeń zapraszają na spotkania z „Anką Czytanką” dnia 25 kwietnia 2017 r. o godz. 17:30. Tym razem dzieci poznają opowieść interaktywną pt. "O Melce, przyjaciółce jednorożca".

To ciepła, zabawna i wzruszająca historia przyjaźni dziewczynki z magicznym stworzeniem - jednorożcem, który nie opuszcza jej w potrzebie i ratuje ją z kłopotów.
Projekt „Anka Czytanka” to warsztaty czytelnicze z elementami inscenizacji. Uczestnicy czytają opowieść napisaną przez Annę Trzepizur, najczęściej jest to opowieść stworzona specjalnie na spotkanie. Jest to forma aktywnego czytelnictwa. Uczestnicy słuchają historii i od razu ją odgrywają, wszyscy stają się aktorami. Wcielają się w różne role, można być księżniczką, rycerzem, a można być drzewem, ptakiem, wilkiem, czy wieżą. Narracja opowieści jest tak skonstruowana, że uczestnicy wchodzą w interakcję z innymi. Dodatkowo pojawiają się kostiumy i rekwizyty, które wzbogacają zajęcia i pozwalają uczestnikom przenieść się w świat fantazji. To okazja do kontaktu z rówieśnikami, wspólnego działania
i przeżywania różnych emocji.

2017-04-10 10:26:50 | MDK Lubliniec

facebook sledzik gg

Więcej: Galeria Pod Glinianym Aniołem * Lubliniec * anka czytanka

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!