Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  0 °C, 17 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Dobro czy zło jako takie są równie rzadkie, jak czysta czerń czy biel w przyrodzie. " [Vincent van Gogh]

III edycja Dnia Kobiet w Koszwicach na sportowo

III edycja Dnia Kobiet w Koszwicach na sportowo

Klub Sportowy START Koszwice zaprasza osoby chodzące z kijami oraz biegaczy do uczczenia Dnia Kobiet w sposób aktywny na świeżym powietrzu. 5 marca (niedziela) 2017 r. o godz. 14:00 wystartuje III edycja „Dnia Kobiet w Koszwicach”. Będzie to marsz Nordic Walking oraz bieg przełajowy na dystansie 5 kilometrów.

Każdy z uczestników w ramach opłaty startowej otrzyma medal i dyplom. Na mecie na zawodników będzie czekała legendarna już w Koszwicach herbata malinowa z cynamonem oraz przepyszne drożdżówki z serem. Ponadto organizatorzy przewidzieli niespodzianki dla Pań – z okazji Ich święta, natomiast na koniec imprezy przewidziane jest losowanie wśród wszystkich uczestników, w puli nagród ponad 100 upominków!

Przewidziana jest klasyfikacja OPEN, pierwsze trzy miejsca dla najszybszych zawodników startujących z kijami oraz biegaczy będą nagradzane własnoręcznie wykonanymi statuetkami, przez Wiceprezesa klubu Teodora Wrzyciela.

Zawodnicy będą musieli pokonać piękną i malownicza trasę, wiodącą przez lasy Nadleśnictwa Lubliniec. Trasa oznaczona jest co 500 metrów, w newralgicznych punktach będą ustawieni strażacy z OSP Koszwice którzy dbać będą zarówno o organizację jak i zdrowie zawodników na trasie.

„Zapraszam nie tylko miłe Panie ale i również Panów, nasza impreza to doskonała okazja aby wspólnie uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet” – zachęca Prezes STARTU Koszwice Mateusz Wrzyciel

Przypomnijmy że w zeszłym roku w imprezie wzięło udział łącznie ponad 380 zawodników.

2017-02-14 10:59:44 | KS START Koszwice

facebook sledzik gg

Więcej: Sport * Nadleśnictwo Lubliniec * powiat lubliniecki * nadleśnictwo * nordic walking * bieg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!